av aliye yıldız varsın

Av. Aliye Yıldız Varsın

Avukat Aliye YILDIZ VARSIN 20 yıllık hukuki ve mesleki tecrübesini şimdi kendi ofisinde devam ettirmektedir.

1977 yılında doğmuştur. Çankırı Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra 95 yılında eğitime başladığı Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1999 yılında mezun olmuştur. Yüksek Lisansını “Fikri ve Sınai Haklar Mahkemesinde Yargılama” konulu bitirme ödevi ile tamamlamıştır. Doktora çalışmalarına ise halen Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Ana Bilim Dalında devam etmektedir. Ekibimiz ile iletişim için.

Av. Aliye Yıldız Varsın kariyerine 2000 yılında hâkim adayı olarak başlamıştır. Meslek hayatı boyunca hukuk ve ceza hâkimliği ile Anayasa Mahkemesi Raportörlüğü görevlerini sürdürmüş, son olarak Yargıtay 10. Hukuk Dairesi tetkik hâkimliği görevinde bulunmuş, 20 yıllık kariyeri süresince hukukun hemen her alanında deneyim kazanmıştır.

Glory Hukuk ve Danışmanlık Ofisi, Av. Aliye Yıldız Varsın tarafından kurulmuş olup halen aktif olarak faaliyetine devam etmektedir. Hukuki danışmanlık ve temsil hizmetlerini, meslek ilkelerine uygun bir şekilde, uygun kıdem ve deneyime sahip, konusunda uzmanlaşmış ekibiyle sizlere sunan, kaliteden asla ödün vermeyen hukuk ofisi, mükemmeliyetçi bir özenle tüm hukuki sorunlarınızda sonuca götüren etkin çözümler geliştirmekte, ağırlıklı olarak Ceza Hukuku, Şirketler Hukuku, Aile Hukuku, Eşya Hukuku, İş Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında hizmet vermektedir. Bununla birlikte Av. Aliye Yıldız Varsın mesleki ve akademik bilgisi ve tecrübesiyle bireysel başvuru ve mülkiyet hukuku gibi farklı alanlarda da çalışmalarını sürdürmekte, güncel gelişmeleri de yakından takip etmektedir.

Avukat Aliye Yıldız Varsın aynı zamanda Sözleşmeler Hukuku alanında da çalışmalar yapmakta birçok şirket ve ortaklıklar için sözleşmeler düzenlemekte, danışmanlık hizmeti vermektedir. Alternatif Çözüm Yolları konusunda da çalışmalarını yürüten Aliye Yıldız Varsın, Arabuluculuk Eğitimlerini de tamamlamıştır. Uyuşmazlıkların çözümü konusunda da aktif rol almaktan hiçbir zaman kaçınmamakta, hatta bazı dosyalarını yargıya intikal ettirmeden her iki tarafın da memnuniyeti ile sonuçlandırmaktadır.

Kendisi bugün sahip olduğu başarılı konumu, toplumdaki rolü ile adaletin tesis etmesini gaye edinen evrensel“adalet ve hakkaniyet” ilkelerine olan bağlılığına, başarılı ve etkin iletişim kabiliyetine, empati yapabilmeye ve en önemlisi profesyonel bir çalışma disiplinine sahip olmaya bağlamaktadır.

Scroll to Top