Hakkımızda

Glory Hukuk ve Danışmanlık Ofisi

Hakkımızda

Avukat Aliye Yıldız Varsın tarafından Ankara’da kurulmuştur. Vizyonu, müvekkillerine en iyi hukuki hizmeti sunarak, yasal problemlerinde en uygun çözümü bulmak ve müvekkillerinin haklarını savunmaktır. Hakkımızda; Misyonu, hukuk alanındaki tecrübesi ve bilgisiyle, müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve hukukun adalet ve eşitlik prensiplerine uygun şekilde hareket etmektir. Glory Hukuk ve Danışmanlık’ın ilkeleri, dürüstlük, şeffaflık, profesyonellik, gizlilik, müvekkil odaklı ve kaliteli hizmet sunmaktır. Bu ilkeler doğrultusunda, müvekkillerin hakları ve çıkarları her zaman gözetilmektedir.

glory hukuk hakkımızda

Karşılıklı Güven

Glory Hukuk ve Danışmanlık, kolektif çalışmanın, uyumun ve araştırmacı yapının, sürekli gelişmekte olan ulusal ve uluslararası hukuk sistemlerinde ne kadar gerekli ve etkin olduğunun bilincinde olarak kendini sürekli yenileyen ve geliştiren dinamik bir yapıya sahiptir. Büromuz, tüm faaliyetlerini, avukat – müvekkil ilişkisi içerisinde, ticari ve özel hayata ilişkin her türlü bilginin özenle saklanması gerekliliğini ilke edinerek yürütmektedir.

Etkinlik

Uyuşmazlıkların çözümünde geniş vizyonlu analizlerin, sağduyunun ve süratli çözümlerin yer alması gerektiğinin bilinci ile hareket eden Glory Hukuk ve Danışmanlık avukatları, hukuk alanında en sağlıklı yaklaşımın; sorunlar oluşmadan önce, ilişkinin temelinin muhtemel sorunları önleyecek düzenlemelere oturtulmasını sağlayan Koruyucu Hukuk ile başarılabileceği fikrine inanmaktadır.

Tarihimiz

Glory Hukuk ve Danışmanlık, Ankara İlinde faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Yaklaşık 20 yıllık mesleki tecrübe, birikim ve uzman ekibiyle Türk ve Yabancı Şahıs ve Şirketler ile Sivil Toplum Kuruluşlarına alanında uzman kadrosu ile hem danışmanlık hem de dava takibi hizmetleri sunmaktadır.

Hukuki Tecrübemiz

Hukuk alanında tecrübeli bir ekip tarafından yönetilmekte ve her türlü hukuki konuda müvekkillerine hizmet vermektedir. Hizmetleri arasında, ceza hukuku, ticaret hukuku, aile hukuku, iş hukuku, tazminat hukuku ve gayrimenkul hukuku gibi birçok alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri bulunmaktadır.

Çözüm odaklı yaklaşımı, müvekkillerin hukuki problemlerinin çözümüne odaklanarak, müvekkillerine en uygun ve en hızlı çözümü sunmayı hedeflemektedir. Bu yaklaşım, müvekkillerin zaman ve maddi kaynaklarını korumalarını sağlamakta ve müvekkillerin hukuki problemlerinin mümkün olan en iyi şekilde çözülmesini garanti etmektedir.

Sonuç olarak, Glory Hukuk ve Danışmanlık, Avukat Aliye Yıldız’ın liderliğinde, müvekkillerine en kaliteli hukuki hizmeti sunmak için çalışan tecrübeli bir hukuk bürosudur. Glory Hukuk ve Danışmanlık çözüm odaklı yaklaşımı, müvekkillerinin hukuki problemlerinin en iyi şekilde çözülmesini sağlamakta ve müvekkillerin haklarının korunmasına yardımcı olmaktadır.

Scroll to Top